It'S SKIN LI Effector with Glycyrhiza Glabra root extract


Složení: Water, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Butylene Glycol, Glycerin, Dipropylene Glycol, Carbomer, Ethyl Hexanediol, Triethanolamine, Ethylhexylglycerin, Polyglutamic Acid, Disodium Edta


Sérum s extraktem kořene lékořicevýjimečnou schopnost řešit dermatologické problémy, urychlovat hojení ran a vyhlazovat menší jizvy. Omezuje mikrobní znečištění a násobí obranyschopnost Vaší pleti. Lékořice je používána k léčbě ekzému, kožních infekcí a lupénky. Díky jejímu antibakteriálnímu účinku je eliminována tvorba nových zánětů a posílena přirozená ochranná vrstva pleti.

Unikátní sérum z řady Power 10 Formula s tou nejjemnější texturou čistí citlivou pokožku a má vliv na hojení ran, vyhlazuje jemné jizvy a snižuje pigmentaci pokožky. Zlepšuje hydrataci pokožky a podporuje tvorbu kolagenu, působí tedy anti-aging efektem.

Použití: ráno a večer naneste 1-2 kapky na tvář nebo na cílové oblasti a prsty rozetřete a poklepejte pro lepší absorbaci.


  • Kód: 093
  • Výrobce: It'S Skin
  • Obsah:30 ml
  • Dostupnost: Skladem

500 Kč
- +    ks


Zkušenosti zákazníků

Pecka

Mám hodně problematickou pleť, takže jsem chtěla opět něco zkusit. Tohle sérum předčilo mé očekávání, krásně hojí pupínky a zároveň nemám pocit vysušené pokožky. Super volba!!!

Vloženo 21.06.2020 v 17:27 od Milena

Denisa Denisa

To nás těší, zdraví Denisa

MyWave


Podělte se o své zkušenosti i s ostatními v krátkém hodnocení.


(nezobrazí se u hodnocení)


 

Sledujte nás na sociálních sítích

Náš příběh

Denisa a Simona

Holky v těch nejlepších letech, které se rozhodly jít za svým snem...

 

Více o nás