Jasmín tělové máslo


Mustika Ratu tělové máslo Jasmín obsahuje olivový olej obohacený o listy pupečníku asijského, který pomáhá při vypínání kůže a hojení ran. Vitamín C a jasmínová silice způsobuje pocit revitalizace. Zvláčňující a zklidńující tělové máslo, které zanechává pokožku hedvábně hladkou, pevnou a hydratovanou. Svým složením výrazně pomáhá v boji s celulitidou.
 
Vychutnejte si vůni s esenciálním olejem aromatického jasmínu.

Tělové máslo jemně rozetřete na celé tělo po koupání, peelingu nebo kdykoliv je třeba. Pro dokonalý výsledek doporučujeme použít kompletní řadu Mustika Ratu tělová péče Jasmín.


  • Kód: 019
  • Výrobce: Mustika Ratu
  • Obsah:200 g
  • Dostupnost: Skladem

495 Kč
- +    ks


Zkušenosti zákazníků

Božská konzistence

Nejraději používám po koupeli a roztírám spolu s vodou. Byla jsem zvědavá, jak pokožka nohou zareaguje po holení. Namazala na vlhkou kůži a během chvíle krásně jemná, hladká a vůbec ne podrážděná ani červená. Navíc příjemná vůně, která se na každé ženě rozvoní trošku jinak, dle její specifičnosti. Vůbec nemastí a je to opravdu hedvábné složení. Doporučuji na 101 %.

Vloženo 20.04.2019 v 15:38 od Helena

Denisa Denisa

Dobrý den Heleno, děkujeme za Vaši recenzi a zkušenosti s tímto máslem. Doporučuji vyzkoušet také tělový peeling ve stejné vůni, pokožka je po jeho použití krásně jemná, hladká a zbavena staré kůže. Před blížícím se létem skvělá volba! Denisa

MyWave

Všem doporučuji!!!

Tento výrobek doporučuji do každé domácnosti. Stala jsem se na něm závislá a mám již další balení. Nádherně voní, krásně se vsákne do kůže a necítíte žádnou mastnotu. Za mě palec nahoru :-)

Vloženo 21.05.2018 v 15:27 od Markéta Brodová

Denisa Denisa

Markéto děkujeme za Vaši recenzi! Skvělá textura, neodolatelná vůně, anticelulitidní vlastnosti...to jsou atributy, které dělají z tohoto výrobku náš top seller, nebo-li vede v objemech prodeje. Vůni jasmínu málokdo odolá!

MyWave


Podělte se o své zkušenosti i s ostatními v krátkém hodnocení.


(nezobrazí se u hodnocení)