Slupovací maska CitrónPeeling a slupovací maska Citrón je excelentní péče o pokožku obličeje ve dvou na sebe navazujících krocích. Produkty obsahují výtažek z citronu, aloe vera a vitamín C. Tato kombinace sjednocuje tón pleti, výrazně pleť rozjasní a nádherně vypíná a zanechává ji zářivou a svěží..

Krok č.1 Peelingem šetrně odstraníte odumřelé buňky, aniž by došlo k podráždění pokožky. Peeling se také postará o odstranění mastnoty a nečistot a následně pleť hydratuje a vyživí.

Krok č.2 Slupovací maska stahuje póry, zjemňuje a viditelně vypíná pokožku.

Peeling nanášíme na čistou pleť. Krouživými pohyby jemně masírujeme pokožku obličeje po dobu 3-5 minut. Vyhněte se oblasti očí. Důkladně opláchněte teplou vodou. Dále nanášíme masku rovnoměrně v dostatečné vrstvě na suchý obličej. Vyhněte se oblasti kolem očí a vlasů. Nechte masku na pleti působit do úplného zaschnutí cca 10 – 15 min. Poté začněte slupovat. Zbytky masky opláchněte teplou vodou a naneste hydratační krém.

Pro mastnou pleť používejte 2krát týdně a pro normální a suchou pleť použijte jednou týdně. Bezprostředně po aplikaci nevystavujte pokožku přímému slunci.


  • Kód: 026
  • Výrobce: Mustika Ratu
  • Obsah:60g + 60g
  • Dostupnost: Skladem

595 Kč
- +    ks


Zkušenosti zákazníků

Super

Super, jsem nadšená! Peeling krásně vyčistil a maska napnula kůži. Trošku jsem bojovala se sloupnutím, ale už mám grif - hezky od podbradku:-) Pleť napnutá a zářivá!

Vloženo 19.11.2017 v 10:27 od Janina

Denisa Denisa

Dobrý den Janino, to je skvělé. Bude tu masku milovat stejně jako my dvě

MyWave


Podělte se o své zkušenosti i s ostatními v krátkém hodnocení.


(nezobrazí se u hodnocení)