Plátýnkové hedvábné masky

-7%


Jednorázové fermentované masky obsahující Ashwagandu nebo hlemýždí sekret s červeným ženšenem způsobily na kosmetickém trhu doslova revoluci. Okamžitě se zařadila k nejintenzivnější liftingové a remodelační péči na trhu. Obsažený vysoce kvalitní vitamín C v kombinaci hedvábného plátýnka, pleť doslova zahřeje a napumpuje do ní veškeré obsažené živiny.

MODAM Ashwagandha fermentační maska (2 kroky) Plátýnková jednorázová pleťová maska vynikající pro své vypínací a protivráskové účinky je složená z ampulky čistého vitaminu C a hedvábné masky.

MODAM Red Ginseng Snail fermentační maska (3 kroky) Plátýnková jednorázová pleťová maska na bázi hlemýždího slizu a červeného ženšenu s vysoce revitalizujícími vlastnostmi se skládá ze tří kroků – pěnící gel na obličej, ampule s čistým vitamínem C a hedvábné masky napuštěné sérem obsahující sliz hlemýžďů (10%), kteří byli krmeni červeným ženšenem. Sérum je obohacené olejem a extraktem z Moringa Oleifera  a fermentovaným extraktem z Ashwagandhy.

Tyto masky jsou výborné k aplikaci na noc. Hojnost obsaženého séra Vám na pleťi zůstává po celou noc a pracuje...... Zabaleno v jutovém pytlíčku.

Skvělý dárek!


  • Kód: 070
  • Výrobce: Modam
  • Obsah:25ml+25ml
  • Dostupnost: Skladem

původní cena: 270 Kč
250 Kč
- +    ks


Zkušenosti zákazníků


Podělte se o své zkušenosti i s ostatními v krátkém hodnocení.


(nezobrazí se u hodnocení)


 

Sledujte nás na sociálních sítích

Náš příběh

Denisa a Simona

Holky v těch nejlepších letech, které se rozhodly jít za svým snem...

 

Více o nás