Indonésie

Originální indonéská kosmetika obsahující přírodní složky v podobě přírodních olejů a bylin, vyrobena podle tradičních způsobů a receptur. Výrobky pochází z produkce indonéské společnosti Mustika Ratu, která je držitelkou mnoha prestižních ocenění Original Brand Indonesia.

Indonésie je uvedena jako země s druhou nejvyšší mírou biologické rozmanitosti ve světě hned po Brazílii a tím má velkou příležitost využítí bylin pro zdraví, krásu, péči a léčbu. Biologická rozmanitost  Indonésie je tak úplná, že má tato země největší potenciál stát se místem, který vyprodukuje nejlepší bylinné medicíny na světě. Léčivé rostliny jsou hlavní ingrediencí pro výrobu produktů  společnosti Mustika Ratu, které nabízí přínosy pro zdraví a přirozenou krásu.

Společnost Mustika Ratu využívá k výrobě svých produktů ,,indonéské dědictví'' a  svými produkty poskytuje komplexní péči o krásu zevnitř a ven skrze tradici Indonésie.

Šťastný nový rok!

Tak jako celý loňský rok přinesl změny do životů nás všech, tak i My Wave popluje na nové vlně. Od ledna 2021 se rozchází cesty Denisy a Simony a v dalším období se o vaše potřeby budu starat já, Denisa

Přečtěte si více...

Sledujte My Wave na sociálních sítích