O firmě

Tak jako celý loňský rok přinesl změny do životů nás všech, tak i My Wave popluje na nové vlně. Od ledna 2021 se rozchází cesty Denisy a Simony a v dalším období se o vaše potřeby budu starat já, Denisa Weston. Simoně bych chtěla popřát hlavně pevné zdraví a ať nejen pro ni je ten rok 2021 lepší než ten předchozí. Všechny vás zdravím a můžete se těšit opět na spoustu novinek ze světa „ženské krásy“. Děkuji všem za podporu!

Zjevně jsem se dostala do životní fáze, kdy nejsem ochotna slepě následovat dav, ale chci si razit svoji CESTU – zlatou střední. Že by krize středního věku? :-) Ne, jenom se snažím brát věci s nadhledem, rozumem a k tomu mně slouží, jak by řekly naše babičky, selský rozum.

Na mých stránkách vám budu postupně představovat produkty, které mě nadchly svou účinností a kvalitou. Vždy se snažím o efektivní skloubení kvality a ceny výrobku. Věřím, že i vás nadchnou a že je budete milovat stejně jako já. Všechny produkty nejprve pečlivě testuji na sobě a mém blízkém okolí.

A protože jsem holka podnikavá, tak jsem se hned napoprvé za prvními úlovky rozjela do nádherné daleké Indonésie, kde mi učarovaly produkty firmy Mustika Ratu.

Ve svém portfoliu nabízím také kosmetiku z Koreje, která je v dnešní době označována za novou kosmetickou supervelmoc.

Prozkoumejte mé stránky, vyzkoušejte produkty a odhalte tajemství krásy Indonésanek či žen z Koreje. Pevně věřím, že budete spokojeni stejně jako já.