Naše značka

 

 

MEDIHEAL  - vůdce v oblasti obličejových masek

Společnost MEDIHEAL byla  založena v roce 2009 z prestižní lékařské školy krásy na  Universitě v Soulu v Koreji. Jejich výrobky jsou vyvíjeny specializovaným týmem kožních odborníků a dermatologů, kteří rozumí naší pleti nejlépe. Značka nabízí širokou škálu inovativních a účinných plátýnkových masek a výrobků pro péči o pokožku, které pokrývají všechny její potřeby. MEDIHEAL podporuje myšlenku domácího konceptu, kde můžete mít krásnou pokožku bez nutnosti chirurgického zákroku. Všechny výrobky jsou dermatologicky testovány a jsou proto pro použití bezpečné.

V portfoliu společnosti je více než 200 typů obličejových masek a náplastí. Cílem značky je poskytovat profesionální estetickou péči doma pro každý druh a podmínky pleti.

Sídlo společnosti je v Soulu v Koreji , dále také provozuje zámořské kanceláře v Číně a Japonsku. Pokračující a kolektivní úsilí, včetně exportu do vice než 26 zemí, jako je Čína, Japonsko, Kanada a další, vedly v srpnu 2017 k nahromaděným tržbám 1 miliardy obličejových masek, což je nejvyšší objem prodeje jediné položky zaznamenané v historii korejského kosmetického průmyslu.

Mediheal je v čele kosmetického průmyslu a jejich  pověst stále roste. Je to značka, která poskytuje lidem po celém světě krásu.!

 

.