Náš partner

 

 

Společnost Modam Korea byla založena v roce 2013. Hlavním impulsem vzniku této společnosti bylo vyvinutí a produkce tuhého šampónu, který zabraňuje vypadávání vlasů, což je jeden z největších problémů mezi lidmi dnešní doby. Při vývoji pevného přírodního šampónu firma zkoumala různé bylinné složky a maximalizovala jejich účinnost patentovanou fermentační technologií v Koreji a USA.

 

MODAM se také zaměřil na plátýnkové masky. Jejich jednorázové fermentované masky z ASHWAGANDHY nebo masky obsahující hlemýždí sekret s červeným ženšenem způsobily na kosmetickém trhu doslova revoluci. 

Už historie říká, že hlemýždi se používali pro kosmetické účely ještě ve starověkém Řecku: Hippokrates nazýval sekret hlemýždí „elixírem mládí“. Žlázy hlemýžďů produkuji unikátní sekret (hlen), který má skvělé hydratační a regenerační účinky, podporuje tvorbu kolagenu a elastinu. Výrazně redukuje jizvy, což ocení zejména lidé trpící silným akné. Je skvělým pomocníkem v boji proti vráskám, protože bezvadně vypíná pleť.

Hlemýždí sekret se dnes sbírá „humánním“ způsobem a šneci zůstávají zdraví a živí. 

ASHWAGANDHA - (Withania somnifera) též známá jako vitánie snodárná, je rostlina pocházející z Indie. Vitánie je pro své komplexní účinky často přirovnávána k ženšenu a je též označována jako indický ženšen. Ashwagandha je nejoblíbenější indická botanická rostlina a byla používána v Ayurvédě, 5 000 let starém indickém léčebném systému, jako omlazující a denní tonikum po mnoho staletí.

Teprve nyní dochází k největšímu růstu užívání Ashwagandhy po celém světě vzhledem k neuvěřitelně pozitivním výsledkům nedávných farmakologických studií. Ashwagandha působí na úrovni celého tělního systému tím, že pomáhá udržovat rovnováhu v látkách a procesech probíhajících v lidském těle. 

 

Společnost Modam vyváží do mnoha zemí, jako např. do Japonska, Indonésie, Singapuru, Vietnamu, USA a vytváří stále nové kontakty s dalšími zeměmi Evropy.

Ve výrobcích MODAMU NENAJDETE -  Parabeny

                                                                 Umělé barvící přísady

                                                                 Phenoxyethanol

                                                                 Benzophenone

                                                                 Minerální oleje

                                                                 Sírany

                                                                 Vazelínu

                                                                 Živočišné tuky