Masky na obličej MEDIHEAL

Plátýnkových masek na jedno použití je na trhu nepřeberné množství v různých cenových relacích.

Nás zaujala korejská značka MEDIHEAL, jejíž filozofií je špičková kvalita za dostupné ceny. Tyto masky jsou vyrobeny z celulozy a jejich plus je v tom, že výborně přilnou a neodchlipují se jako levné bavlněné látky. Celuloza nedovolí stéci gelu a tím může pokožka všechny látky pohodlně vstřebat. Čím lépe maska přilne, tím lépe se látky absorbují. Společnost MEDIHEAL vyvinula speciální masky, které poskytují individuální řešení pro každou pokožku. MEDIHEAL používá vysoce koncentrované přírodní složky. Po aplikaci masky vypadá pleť jako by byla po profesionálním kosmetickém ošetření.

Naše postřehy: Plátýnka dokonale přilnou k pleti, nikde se neodchlipují, stačí si vybrat dle momentální potřeby Vaší kůže. Během pár okamžiků se začnou vstřebávat všechny aktivní látky. I když byste měla relaxovat v leže, s touto maskou můžete vykonávat veškerou denní činnost (úklid, žehlení), aniž byste se bála, že Vám spadne. Zbytek gelu v sáčku vymačkejte a použijte na krk, dekolt, ruce…

Takže dámy, již žádná výmluva na nedostatek času…!!!! Co teď uděláš pro svoji pleť, později jako když najdeš. Zařaďte séra a pleťové masky do Vaší pravidelné beauty rutiny a dopřejte své pleti unikátní péči.