Náš příběh

Z důvodů ochrany soukromí Vimeo je potřeba načíst vaše oprávnění. Pro více informací prosím navštivte naše Zásady ochrany osobních údajů.
Přijímám
Ahoj, jmenuji se Denisa Weston a již odmala mě fascinoval svět ženské krásy. Není tedy divu, že jsem se v roce 2017 rozhodla založit společnost My Wave, která tuto krásu poskytuje nejen mně, ale i ostatním ženám a také některým mužům! Vytvořila jsem tým, který vám dle našeho názoru přináší ty nejlepší produkty v péči o obličej, tělo a vlasy.

Jsme výhradními dovozci přírodní indonéské kosmetiky Mustika Ratu na evropském trhu. Výrobky značky Mustika Ratu obsahují přírodní složky v podobě olejů a bylin. Zvláštní pozornost je věnována vůním, které působí jako aromaterapie a poskytují hlubokou relaxaci. Společnost Mustika Ratu byla založena korunní princeznou jávského vládnoucího domu Surakarty, Mooryati Soedibo v roce 1975. Principy značky vycházejí z královských tradic ostrova Jáva a také ze slavného učení ájurvédy. Produkty neobsahují PEG, parabeny a silikony.

Mimo produkty z Indonésie nabízíme převážně kosmetické výrobky z produkce Jižní Koreje a Japonska. Otestovali jsme a vybrali široký sortiment korejských a japonských kosmetických přípravků, které efektivně využívají extraktů z přírodních látek, zříkají se umělých parfemací a alkoholu, obsahují minimum konzervantů či jiných syntetických látek. Naleznete u nás pouze prvotřídní produkty, které si zaslouží důvěru našich zákaznic. Naší devizou je garance kvality, certifikace veškerého sortimentu a také splnění všech norem kvality pro evropský trh. Spolupracujeme s oficiálními distributory na území EU.

A jak to vše začalo? Vždy mě fascinoval svět ženské krásy. Od malička jsem se věnovala vrcholovému sportu a přitom jsem vždy chtěla tak nějak vynikat i „jinak“. Trochu té rtěnky a hydratace či vůně muselo vždy asistovat.

Před 6 lety jsem na dovolené na Bali objevila úžasný olej na vlasy, který mně doslova zachránil mé melírované vlasy. Zkoušela jsem surfovat, ovšem ze začátku to spíše vypadalo tak, že se plácám ve vodě. Mořská voda udělala na mých vlasech pěknou paseku a ty pak vypadaly spíše jako dredy. V panice jsem začala v místních obchodech hledat něco, co by mé vlasy opět oživilo a hydratovalo. Objevila jsem vlasový olej Cem Ceman, který mi zázračně vlasy dal opět do kondice. A tenkrát se ve mně zrodila myšlenka…

Nebylo jednoduché zkontaktovat indonéského výrobce a navázat spojení. V daleké Indonésii je to jako jiný svět a stálo nás to hodně úsilí a snahy, abychom si získali důvěru této společnosti, který nám poté udělila veškeré certifikace potřebné pro prodej výrobků na evropském trhu. Po pečlivém testování jsme si vybrali portfolio výrobků, které nyní nabízíme na českém trhu.

My Wave znamená „moje vlna“ a my chceme, abychom nebyli jen další e-shop, který vám prodává výrobky. Chceme, abyste s námi byli na stejné vlně. Pomůžeme vám se správným výběrem a použitím kosmetických produktů. Vymyslíme a seřadíme vaše jednotlivé kroky v péči o pleť tak, že již od prvního použití bude vaše pokožka hloubkově hydratovaná, intenzivně vyživená a rozjasněná. Všechny produkty v naší nabídce jsem já, Denisa, a můj tým otestovali a pečlivě vybrali. Kdykoliv se na nás můžete obrátit a rádi poradíme. V kombinaci se zdravým životním stylem bude vaše pleť zářit na dálku a budete na té správné vlně!