Beauty of Joseon

K-beauty značka Beauty of Joseon vznikla v roce 2013 a je to značka, která je založená na vědomostech korejských předků dynastie Joseon. Kombinuje tradiční korejskou bylinnou péči Hanbang (je to tradiční korejská medicína, která zahrnuje rozsáhlé používání bylinných přípravků při léčbě nemocí a udržení celkového zdraví) s moderní vědou v péči o pleť a vytváří produkty, které obnovují zářivost pleti. Značka se zaměřuje na používání tradičních korejských ingrediencí jako např. výtažek z orchidejí, med, lněný olej, ženšen, probiotika, mucin, ředkev a rýžové otruby a speciálních metod přípravy.

Výrobky jsou oslavou všeho jednoduchého, ale zároveň luxusního – od čisté a elegantní estetiky až po minimalistické receptury.

Nechte se inspirovat přírodní pleťovou péčí korejských žen dynastie Joseon a užívejte si zdravější a zářivější pleť i vy, protože klíčem ke kráse je pěstěná pleť. Ženy této dynastie se zaměřovaly na péči o pleť jako takovou, nikoli na její zakrývání. Beauty Of Joseon nově interpretuje neměnnou krásu a tradiční metody z moudrosti žen dynastie Joseon.

Historie značky se váže ke knize „Gyuhap Chongseo“ napsané v roce 1809 pro ženy dynastie Joseon, která obsahuje rady a postupy týkající se hospodaření v domácnosti, výchovy dětí a receptář na výrobu kosmetiky a krémů.

Vyzkoušejte i vy poznatky dávných korejských dynastií a objevte produkty této značky.