(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.data-privacy-src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-WRWMRRD');
Beauty of Joseon2023-09-12T08:17:56+02:00

Beauty of Joseon

K-beauty značka Beauty of Joseon vznikla v roce 2013 a je to značka, která je založená na vědomostech korejských předků dynastie Joseon. Kombinuje tradiční korejskou bylinnou péči Hanbang (je to tradiční korejská medicína, která zahrnuje rozsáhlé používání bylinných přípravků při léčbě nemocí a udržení celkového zdraví) s moderní vědou v péči o pleť a vytváří produkty, které obnovují zářivost pleti. Značka se zaměřuje na používání tradičních korejských ingrediencí jako např. výtažek z orchidejí, med, lněný olej, ženšen, probiotika, mucin, ředkev a rýžové otruby a speciálních metod přípravy.

Výrobky jsou oslavou všeho jednoduchého, ale zároveň luxusního – od čisté a elegantní estetiky až po minimalistické receptury.

Nechte se inspirovat přírodní pleťovou péčí korejských žen dynastie Joseon a užívejte si zdravější a zářivější pleť i vy, protože klíčem ke kráse je pěstěná pleť. Ženy této dynastie se zaměřovaly na péči o pleť jako takovou, nikoli na její zakrývání. Beauty Of Joseon nově interpretuje neměnnou krásu a tradiční metody z moudrosti žen dynastie Joseon.

Historie značky se váže ke knize „Gyuhap Chongseo“ napsané v roce 1809 pro ženy dynastie Joseon, která obsahuje rady a postupy týkající se hospodaření v domácnosti, výchovy dětí a receptář na výrobu kosmetiky a krémů.

Vyzkoušejte i vy poznatky dávných korejských dynastií a objevte produkty této značky.

Název

Přejít nahoru