It’S SKIN

It’S SKIN si zakládá na léčebných účincích všech svých produktů, které procházejí přísnými testy a klinickými studiemi. Značka má v Koreji i svůj vlastní výzkumný institut dermatologie. Její filozofií je efektivní využití extraktů z přírodních látek, jako je například šnečí mucin, peptidový extrakt z bakterií z hlubokého moře či hub, a řešení všech problémů pleti. It’S SKIN se zříká všech umělých parfemací, barviv a alkoholu, a tím garantuje, že tato kosmetika způsobuje minimální alergické reakce, či podráždění pleti. Naopak podněcuje obranyschopnost, obnovuje mikroflóru, regeneraci, zamezuje výskytu různých kožních problémů a zároveň pleti napomáhá vrátit přirozeně zdravý vzhled.

It’S SKIN je jednou z předních značek péče o pleť a make-up trendového sektoru K-Beauty. Byla založena v roce 2006 jihokorejským výrobcem kosmetiky s 30-tiletou zkušeností Hanbul Cosmetics a dermatology ze Seoul National University, nejrespektovanější univerzity v Jižní Koreji.

It’S SKIN zkoumá typ pleti každého jednotlivce s ohledem na rozdíly a rozmanitost. Nabízí originální řešení péče o pleť, kdy pomáhá k vytvoření vyvážené zdravé pokožky pro každého jednotlivce. Každý může být svým ideálem krásy!