Mustika Ratu

Mustika Ratu – indonéský výrobce tradiční přírodní kosmetiky a bylinných doplňků. Tato firma byla založena v roce 1975 paní Dr. BRA. Mooryati Soedibyo, která je vnučkou indonéského krále Pakubuwono X. Společnost se zabývá nepřetržitým vývojem a výrobou JAMU (tradiční přírodní doplněk stravy), přírodní kosmetiky, zdravých nápojů, doplňků stravy a aromaterapeutických výrobků. Poskytuje služby v oblasti SPA (lázeňství), které také vycházejí z národního bohatství Indonésie. Společnost je držitelem mezinárodních standartů ISO 14001 a ISO 9001. V roce 2004 byla certifikována CMP (certifikát ‚Správná výrobní praxe‘).

Tato originální indonéská kosmetika společnosti Mustika Ratu obsahuje přírodní složky v podobě přírodních olejů a bylin. Je vyrobena podle tradičních způsobů a receptur a je držitelkou mnoha prestižních ocenění Original Brand Indonesia.

Indonésie je uvedena jako země s druhou nejvyšší mírou biologické rozmanitosti ve světě hned po Brazílii a tím má velkou příležitost využítí bylin pro zdraví, krásu, péči a léčbu. Biologická rozmanitost Indonésie je tak kompletní, že má tato země největší potenciál stát se místem, který vyprodukuje nejlepší bylinné medicíny na světě. Léčivé rostliny jsou hlavní ingrediencí pro výrobu produktů společnosti Mustika Ratu, které nabízí přínosy pro zdraví a přirozenou krásu.

Společnost Mustika Ratu využívá k výrobě svých produktů, ‚indonéské dědictví‘ a svými produkty poskytuje komplexní péči o krásu zevnitř a ven skrze tradici Indonésie. Každoročně získává mnoho prestižních ocenění za své produkty.