(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.data-privacy-src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-WRWMRRD');
Mustika Ratu2023-09-12T08:20:33+02:00

Mustika Ratu

MUSTIKA RATU je značka přírodní kosmetiky a bylinných doplňků pocházejících ze slunné Indonésie. Firma již 50 let vyrábí vysoce kvalitní produkty podle unikátních tradičních receptur královské rodiny. Díky svým účinkům, unikátním příjemným vůním a originálním texturám je známá po celé Asii. Zakladatelkou značky je korunní princezna jávského vládnoucího domu Surakarty, Dr. BRA. Mooryati Soedibo. Kosmetika je založena na přírodní bázi a vychází z učení ajurvédy. MUSTIKA RATU využívá k výrobě svých produktů, ‚indonéské dědictví‘ a svými produkty poskytuje komplexní péči o krásu zevnitř i zvenčí.

Společnost se zabývá nepřetržitým vývojem a výrobou JAMU (tradiční přírodní doplněk stravy), přírodní kosmetiky, zdravých nápojů, doplňků stravy a aromaterapeutických výrobků. Poskytuje služby v oblasti SPA (lázeňství), které také vycházejí z národního bohatství Indonésie.

Název

Přejít nahoru