Mustika Ratu

Mustika Ratu – indonéský výrobce tradiční přírodní kosmetiky a bylinných doplňků. Tato firma byla založena v roce 1975 paní Dr. BRA. Mooryati Soedibyo, která je vnučkou indonéského krále Pakubuwono X. Společnost se zabývá nepřetržitým vývojem a výrobou JAMU (tradiční přírodní doplněk stravy), přírodní kosmetiky, zdravých nápojů, doplňků stravy a aromaterapeutických výrobků. Poskytuje služby v oblasti SPA (lázeňství), které také vycházejí z národního bohatství Indonésie. Společnost je držitelem mezinárodních standartů ISO 14001 a ISO 9001, dále certifikátů CMP (certifikát ‚Správná výrobní praxe‘) a Halal. Produkty indonéské značky Mustika Ratu neobsahují PEG, parabeny, silikony. Vhodné pro všechny typy pleti.

Mustika Ratu je známá značka ze slunné Indonésie, která již 50 let vyrábí vysoce kvalitní produkty podle unikátních tradičních receptur královské rodiny. Zakladatelkou značky je korunní princezna jávského vládnoucího domu Surakarty, Mooryati Soedibo.

Tato originální indonéská kosmetika společnosti Mustika Ratu obsahuje přírodní složky v podobě přírodních olejů a bylin a dále je zvláštní pozornost také věnována vůním: jejich vůně působí jako aromaterapie a poskytují hlubokou relaxaci.

Produkty Mustika Ratu jsou vyráběny podle tradičních způsobů a receptur a jsou držitelé mnoha prestižních ocenění Original Brand Indonesia.

Značka MUSTIKA RATU je široce známá jak v Indonésii, tak i v celé Asii. Principy značky vycházejí z královských tradic ostrova Jáva a také ze slavného učení ájurvédy.

Indonésie je uvedena jako země s druhou nejvyšší mírou biologické rozmanitosti ve světě hned po Brazílii, a tím má velkou příležitost využítí bylin pro zdraví, krásu, péči a léčbu. Biologická rozmanitost Indonésie je tak kompletní, že má tato země největší potenciál stát se místem, který vyprodukuje nejlepší bylinné medicíny na světě. Léčivé rostliny jsou hlavní ingrediencí pro výrobu produktů společnosti Mustika Ratu, které nabízí přínosy pro zdraví a přirozenou krásu.

Společnost Mustika Ratu využívá k výrobě svých produktů, ‚indonéské dědictví‘ a svými produkty poskytuje komplexní péči o krásu zevnitř a ven skrze tradici Indonésie. Každoročně získává mnoho prestižních ocenění za své produkty.