FOR BEAUTY: Jaro 2022

Od: Zveřejněno: 11 dubna, 2022Kategorie: Novinky0 Komentáře on FOR BEAUTY: Jaro 2022

Také vám ten čas tak rychle utíká? 😉 Jarní veletrh For Beauty 2022 je za námi! Šťastné, vypovídané, spokojené a unavené😁…Vážíme si, že jste nás navštívili na stánku a mohli jste tak vyzkoušet a ovoňet naše produkty. Doufáme, že jste si veletrh užili stejně jako my.

Veletrh kosmetiky, kadeřnictví a nehtového designu FOR BEAUTY je zaměřen na nehtovou modeláž, manikúru a pedikúru, kosmetiku, péči o vlasy, vybavení salonů, SPA centra a přístroje pro pleť a tělo, dále na současné trendy v kosmetických oborech, zejména na anti-aging, dermatokosmetiku, modelaci postavy, wellness, relaxaci, ale také na zdravý životní styl. Tým My Wave byl opět rád součástí této velké akce.

Byly to skvělé 2 dny, vidět naše stálé zákazníky či získávat nové nás vždy nabíjí energií a je to pro nás potvrzení, že naše práce dává smysl. Už teď se těšíme na podzimní veletrh 2022😍.

Podívejte se s námi na pár fotek z tohoto veletrhu. Je to málé ohlédnutí, za kterým se skrývá práce v podobě příprav, organizace a realizace naší expozice. Děkuji kamarádkám a dceři za skvělou pomoc, bez nich by to nešlo🥰 a samozřejmě pořadatelům za perfektní organizaci.