Mediheal

Korea je v dnešní době označována za novou kosmetickou supervelmoc, která je více než jedno desetiletí napřed globálním inovacím v péči o pleť. Je to dáno tím, že Korejci jsou jedni z nejnáročnějších kosmetických spotřebitelů na světě.

Společnost MEDIHEAL byla založena v roce 2009 z prestižní lékařské školy krásy na Universitě v Soulu v Koreji. Jejich výrobky jsou vyvíjeny specializovaným týmem kožních odborníků a dermatologů, kteří rozumí naší pleti nejlépe. Značka nabízí širokou škálu inovativních a účinných plátýnkových masek a výrobků pro péči o pokožku, které pokrývají všechny její potřeby. MEDIHEAL podporuje myšlenku domácího konceptu, kde můžete mít krásnou pokožku bez nutnosti chirurgického zákroku. Všechny výrobky jsou dermatologicky testovány a jsou proto pro použití bezpečné. MEDIHEAL lze označit jako vůdce v oblasti obličejových masek. V portfoliu společnosti je více než 200 typů obličejových masek a náplastí. Cílem značky je poskytovat profesionální estetickou péči doma pro každý druh a podmínky pleti.

Sídlo společnosti je v Soulu v Koreji, dále také provozuje zámořské kanceláře v Číně a Japonsku. Pokračující a kolektivní úsilí, včetně exportu do vice než 26 zemí, jako je Čína, Japonsko, Kanada a další, vedly v srpnu 2017 k nahromaděným tržbám 1 miliardy obličejových masek, což je nejvyšší objem prodeje jediné položky zaznamenané v historii korejského kosmetického průmyslu.