(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.data-privacy-src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-WRWMRRD');
Čistění pleti2023-05-01T19:52:13+02:00

Čistění pleti

Čištění a odličování pleti patří ke správné každodenní rutině v péči o pleť. Tomuto kroku je potřeba věnovat alespoň několik minut denně, protože jen dokonale vyčištěná pleť může vypadat zdravě, netrpí na pupínky v důsledku ucpání pórů a může lépe vstřebávat pečující krémy a séra.

Pokud nosíte make-up, je odlíčení pleti nutnost. Jen správně a důkladně vyčištěná pleť je základním krokem ke krásné a zdravé pokožce obličeje. Nejen make-up, ale i vnější vlivy, jako jsou škodliviny z ovzduší, klimatizace, modré světlo, maz a nebo pot se usazují do pórů. V důsledku toho pleť nemůže dýchat a dochází k tvorbě nežádoucích pupínků, pověstných černých teček, prohlubování vrásek a celkově k rychlejšímu stárnutí pleti.

Je důležité pleť zbavit mazu, odumřelých buněk a dalších nečistot vyprodukovaných během dne a noci. Doporučujeme si udělat z čištění pleti každé ráno a večer rituál. K tomuto čištění pleti doporučujeme vhodnou kosmetiku, my nedáme dopustit na skvělé přípravky na čištění od firem STAY Well, Mustika Ratu, Missha a AHA Cleansing Research.

Název

Přejít nahoru