Čistění pleti

Čištění a odličování pleti patří ke správné každodenní rutině v péči o pleť. Tomuto kroku je potřeba věnovat alespoň několik minut denně, protože jen dokonale vyčištěná pleť může vypadat zdravě, netrpí na pupínky v důsledku ucpání pórů a může lépe vstřebávat pečující krémy a séra.

Pokud nosíte make-up, je odlíčení pleti nutnost. Jen správně a důkladně vyčištěná pleť je základním krokem ke krásné a zdravé pokožce obličeje. Nejen make-up, ale i vnější vlivy, jako jsou škodliviny z ovzduší, klimatizace, modré světlo, maz a nebo pot se usazují do pórů. V důsledku toho pleť nemůže dýchat a dochází k tvorbě nežádoucích pupínků, pověstných černých teček, prohlubování vrásek a celkově k rychlejšímu stárnutí pleti.

Je důležité pleť zbavit mazu, odumřelých buněk a dalších nečistot vyprodukovaných během dne a noci. Doporučujeme si udělat z čištění pleti každé ráno a večer rituál. K tomuto čištění pleti doporučujeme vhodnou kosmetiku, my nedáme dopustit na skvělé přípravky na čištění od firem STAY Well, Mustika Ratu, Missha a AHA Cleansing Research.