Čistění pleti2023-03-13T11:21:37+01:00

Čistění pleti

Čištění a odličování pleti patří ke správné každodenní rutině v péči o pleť. Každému z těchto kroků je potřeba věnovat alespoň několik minut denně, protože jen dokonale ošetřená a vyčištěná pleť může vypadat zdravě, netrpí na pupínky v důsledku ucpání pórů a může lépe vstřebávat pečující krémy a séra.

Pokud nosíte make-up, je odlíčení pleti nutnost. Jen správně a důkladně vyčištěná pleť je základním krokem ke krásné a zdravé pokožce obličeje. Nejen make-up, ale i vnější vlivy, jako jsou škodliviny z ovzduší, klimatizace, modré světlo, maz a nebo pot se usazují do pórů. V důsledku toho pleť nemůže dýchat a dochází k tvorbě nežádoucích pupínků, pověstných černých teček, prohlubování vrásek a celkově k rychlejšímu stárnutí pleti.

Udělejte si z čištění pleti rituál každé ráno a večer, kdy je dobré zbavit pleť mazu, odumřelých buněk a dalších nečistot vyprodukovaných během dne a noci. K tomuto čištění pleti doporučujeme vhodnou kosmetiku, my nedáme dopustit na skvělé přípravky na čištění od firem STAY Well (Korea), Mustika Ratu (Indonésie) a AHA Cleansing Research (Japonsko).

Název

Přejít nahoru