(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.data-privacy-src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-WRWMRRD');
Séra2023-04-11T20:43:20+02:00

Pleťová séra = Jedinečná výživa!

Objevte sílu pleťových sér! Obsahují aktivně působící látky v tak vysoké koncentraci, že je účinek séra na pleť mnohonásobně výraznější a rychlejší než u denních a nočních krémů.

Pleťové sérum je velmi koncentrovaný pečující přípravek, kde je množství pečujících látek až 7x vyšší než v pleťovém krému. Přesto je jeho složení velmi lehké a rychle se vstřebává. Nepoužívejte ho však jako náhradu pleťového krému. Abyste maximalizovali jejich efekt a pleť dostala veškerou péči, kterou potřebuje, aplikujte ho tak, jak doporučují odborníci.

JAK PLEŤOVÉ SÉRUM NANÁŠET?

  • Nejprve pleť vyčistěte. Pokožka je totiž po vyčištění zvláště přístupná aktivním látkám v séru.
  • Aplikujte pár kapek pleťového séra ráno a večer na suchou a vyčištěnou pleť a před použitímí denního nebo nočního krému.
  • Sérum používejte pravidelně, ráno i večer, aby se plně projevil jeho účinek.

Nabízíme účinné séra společnosti It’S SKIN, které přinesou skvělé výsledky v jakémkoliv věku. Vyberte si to nejlepší pleťové sérum na míru!

Název

Přejít nahoru