Unikátní domácí pěče

jednorázové plátýnkové masky, péče tak trochu z jiného soudku...

MODAM- fermentované masky obsahující Ashwagandu nebo hlemýždí sekret s červeným ženšenem způsobily na kosmetickém trhu doslova revoluci. Okamžitě se zařadila k nejintenzivnější liftingové a remodelační péči na trhu. My jsme se se zástupci Modamu osobně setkaly při korejské obchodní delegaci v říjnu 2018. Firmu jsme již delší dobu sledovaly na korejském trhu a jejich produkty jsme prostě musely vyzkoušet :-)!  Jejich výrobky jsou vynikající a my Vám je konečně můžeme nabídnout i na našem e-shopu.

MEDIHEAL- masky jsou vyrobeny z celulozy a jejich plus je v tom, že výborně přilnou a neodchlipují se jako levné bavlněné látky. Celuloza nedovolí stéci gelu a tím může pokožka všechny látky pohodlně vstřebat. Čím lépe maska přilne, tím lépe se látky absorbují. Společnost MEDIHEAL vyvinula speciální masky, které poskytují individuální řešení pro každou pokožku. MEDIHEAL používá vysoce koncentrované přírodní složky. Po aplikaci masky vypadá pleť jako by byla po profesionálním kosmetickém ošetření.

Naše postřehy: Plátýnka dokonale přilnou k pleti, nikde se neodchlipují, stačí si vybrat dle momentální potřeby Vaší kůže. Během pár okamžiků se začnou vstřebávat všechny aktivní látky. I když byste měla relaxovat v leže, s touto maskou můžete vykonávat veškerou denní činnost (úklid, žehlení), aniž byste se bála, že Vám spadne. Zbytek gelu v sáčku vymačkejte a použijte na krk, dekolt, ruce…

Takže dámy, již žádná výmluva na nedostatek času…!!!! Co teď uděláš pro svoji pleť, později jako když najdeš. Zařaďte séra a pleťové masky do Vaší pravidelné beauty rutiny a dopřejte své pleti unikátní péči.

 

Sledujte nás na sociálních sítích

Náš příběh

Denisa a Simona

Holky v těch nejlepších letech, které se rozhodly jít za svým snem...

 

Více o nás