Spolupráce s My Wave

Vlastníte kosmetický salón, masérské studio, spa nebo fitness? Jdete naproti novým výzvám a máte obchodního ducha? Hledáte pro své klienty nové produkty, které opravdu fungují? Jsme výhradním dovozcem originální indonéské kosmetiky MUSTIKA RATU, která vychází z Ayurvédy a tradičních indonéských receptur. Tato firma byla založena v roce 1975 paní Dr. BRA. Mooryati Soedibyo, která je vnučkou indonéského krále Pakubuwono X. V nabídce máme jejich vynikající vlasovou, tělovou a obličejovou kosmetiku.

Dále se zabýváme dovozem kosmetiky korejských firem It’S SKIN, MEDIHEAL a STAY Well. Tyto společnosti jsou jedničkami na trhu plátýnkových masek a také kosmetiky na obličej. Nedáme také dopustit na osvědčená pleťová séra a krémy. Fermentované složky, exkluzivní přírodní přísady jako moringový olej, hlemýždí extrakt, černé uhlí, med, colagen, kyselina hyaluronová, Tea tree. kvalitní vitamín C a výborně padnoucí hedvábná či celulózová plátýnka jsou důvody, proč jsme vybrali právě tuto kosmetiku.

Pro distributory zajistíme bezplatné školení a poskytneme veškeré informace o přednostech námi nabízených produktů a jejich správné aplikaci. Zároveň nabízíme velmi zajímavý systém marží a odměn. Díky své originalitě a složení je naše kosmetika skvělou volbou. Čerstvý závan exotiky bude příjemným zpestřením pro vás i vaše klienty. Pokud máte zájem používat nebo distribuovat kosmetiku, která plní, co slíbí, kontaktujte nás.

VÝHODY SPOLUPRÁCE

  • Marketingová podpora, společné PR akce.
  • Odborné proškolení a ukázky použití.
  • Udělení My Wave certifikátu.
  • Věrnostní program pro naše partnery.
  • Profesionální a férový přístup.
  • Výhodné velkoobchodní ceny.